KENT KONSEYİNDEN BAŞHEKİM ŞENVELİ'YE ZİYARET - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KENT KONSEYİNDEN BAŞHEKİM ŞENVELİ’YE ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Kent Konseyi Başkanı Murat Ergöz ve Danışma Kurulu Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Sayın Dr. Muzaffer Şenveli ‘yi makamında ziyaret etti.

Başkan Ergöz yaptığı açıklamada “Bandırma Devlet Hastanesi ek binasının yapılmasından, kalp damar cerrahisi ameliyatlarının kentimizde yapılabilmesine, Tıp Fakültesinin kuruluşundan, afiliye hastane olmasına kadar pekçok hizmetleri olan Dr. Muzaffer Şenveli’ nin yeniden Başhekim olarak atanması, Kentimiz için çok olumlu olmuştur. Hastanemiz, il hastaneleri düzeyine çıkmasında en büyük emek sahibi olan Sn. Şenveli ile hastanemizde göreve başlayacak olan akademik personelin mesleklerini icra edebilmeleri açısından, olanakların arttırılması için kentimizin bütün bileşenlerinin destek olması konularında görüş alış verişinde bulunduk. ” dedi.

Ziyarete Balıkesir Diş Hekimleri Odası Bandırma temsilcisi Sn. Murat Batıer, Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği Başkanı Sn. Eyüp Demirezen, Türk Kızılayı Bandırma Şubesi temsilcisi Sn. Mesut Tatlıdil ve Ayyıldız Mahallesi Muhtarı Sn. Ali Derman da katıldılar.

Bir önceki yazımız olan TÜRKİYE'NİN EN UCUZ PİDESİ BALIKESİRLİLERİN SOFRASINDA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.