KENT KONSEYİ BAŞKANI ERGÖZ'DEN BASIN TOPLANTISI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KENT KONSEYİ BAŞKANI ERGÖZ’DEN BASIN TOPLANTISI

Paylaş
 

Geçtiğimiz Pazartesi günü Şirinçavuş’ta 5 bin zeytin ağacının köklenerek yok edilmesi sonrası, Erdek Körfezi Dayanışma Platformu bir toplantı düzenleyerek, atılacak adımlarla ilgili vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu. Gerçekleştirilen toplantıya Bandırma Kent Konseyi, Emekli-Sen, Bandırma Alevi Kültür Derneği, KESK Bandırma Temsilciliği, Erdek Körfezi Dayanışma Platformu bileşenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Toplantıda Erdek Körfezi Dayanışma Platformu sözcüsü Kadir Dadan, Şirinçavuş’ta yapılan incelemelerini aktarırken, çevreci sanayi adı altında bölgenin sanayi yatırımına açılmasının açıkça siyasi popülizm olduğunu söyledi. Bölgenin Dilovası haline getirilmesinin planlandığını fakat buna müsade edilmemesi gerektiğini aktaran Dadan, sürecin hukuki takibinin de yapılması gerektiğine vuru yaptı.

Bandırma Kent Konseyi Başkanı Dr Murat Ergöz, gelecek adımların planlanması için platform üyelerini ve tüm katılımcıları Bandırma Kent Konseyi’ne davet etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.