KENT KONSEYİ BAŞKANI DR. MURAT ERGÖZ'DEN BAŞKAN'A ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KENT KONSEYİ BAŞKANI DR. MURAT ERGÖZ’DEN BAŞKAN’A ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kent Konseyi olağan seçimi sonucunda, Kent Konseyi başkanı seçilen Dr. Murat Ergöz ve Yürütme Kurulu üyeleri, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Kent Konseyi olağan seçimi sonucunda 4 aday arasından 76 oyla kazanan Dr. Murat Ergöz ve konsey üyeleri ziyarette Bandırma’nın sorunları hakkında Başkan Tosun ile bilgi alışverişinde bulundular. Kent Konseyin ilerleyen zamanlarda gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında da görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Kent Konseyi yeni başkanı Dr. Murat Ergöz, Başkan Tosun’a Bandırma Belediyesi ile sürekli diyalog halinde olacaklarını belirtti.

Nazik ziyaretleri için teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Tosun: “Kent Konseyleri bir kentin gelişmesi için en önemli fikirlerin sunulduğu, sorunların çözüme kavuşması için ortak aklın harekete geçildiği önemli oluşumlardan biridir. Bandırma Kent Konseyinin yeni başkanı ve yürütme kurulunun Bandırma için en güzel çalışmaları yapacağına inanıyorum yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.