"KENDİMİZ ÜRETİYORUZ" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

“KENDİMİZ ÜRETİYORUZ”

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Şantiyesi etkin bir şekilde üretim yapmaya devam ediyor.

Belediyemizin imkanlarını daha verimli ve etkin bir şekilde kullanmak amacıyla Belediyemize ait olan şantiyemizde, ekiplerimiz birçok alanda üretim gerçekleştirerek halkımızın hizmetine sunuyoruz. Özellikle kent estetiğine büyük katkı sunduğuna inandığımız birçok ürün grubu yine şantiyemizdeki ustalarımız tarafından üretiliyor.

Şantiyemizde; farklı ebatlarda portatif çöp kutuları, ahşap çiçeklikler, piknik masaları, oturma grupları, kamelyalar, standart banklar, spor aletleri, vb. ürünlerin üretimi gerçekleştiriliyor. Bunların içinde son dönemde güneş enerjisi ile çalışan solar banklar da üretiliyor.

Ayrıca yine belediyemiz şantiyesinde bulunan araç tamir bakım üniteleri, kaynak bölümü hem araçlarımızın tamirini yapıyor hem de kaynak atölyemiz üretime destek vermektedir.

Belediyemiz şantiyesinde ayrıca Fen İşleri Asfalt Tesisi, Park Bahçeler Müdürlüğüne ait fidanlık alanı, temizlik işlerimizin geri dönüşüm kutuları ve konteynır dağıtım alanları yer alıyor.

Güneş Enerjili Solar Bankların yanında kentimizin muhtelif yerlerinde kullanılan farklı ebatlarda portatif çöp kutuları, ahşap çiçeklikler, şişe şeklinde geri dönüşüm kutuları, piknik masaları, oturma grupları, kamelyalar, standart banklar, spor aletleri, vb. ürünlerin üretimi Belediye Şantiyesinde gerçekleştiriliyor.

Güzel havalarda halkımızın aileleriyle birlikte vakit geçirdiği, yürüyüş yaptığı sahil bandı ve benzeri sosyal alanlarda kullanılmak ve kent estetiğine katkı sunmak amacıyla üretimi gerçekleştirilen bu ürün gurupları Destek Hizmetleri ekipleri tarafından yapımı tamamlanarak hazır hale getiriliyor ve halkımızın hizmetine sunuluyor. Ayrıca zamanla eskiyen çok sayıda çöp konteynırları da Belediyemiz şantiyesinde bakım ve tamir çalışmalarıyla tekrar kullanılır hale getiriliyor.

Belediye Şantiyesi etkin üretim çalışmalarına devam edecek.

Kaynak : bandirma-bld

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.