TATİL ZAMANI
foto-deniz1

KENDİLERİ KÜÇÜK YÜREKLERİ KOCAMAN

Paylaş
 

Süeybe Karakuş Anaokulu’nun minik öğrencileri soğuk kış günlerinde içleri ısıtan bir projeye imza atarak; kendilerine küçük gelen kıyafetlerini ihtiyaç sahibi kardeşlerine ulaştırmak üzere Karesi Sosyal Market’e teslim etti.

Miniklerin, kardeşlerine verilmek üzere elleriyle paketledikleri eşyaları teslim alan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Süeybe Karakuş Anaokulu öğrencilerini can-ı gönülden kutluyorum. Kendileri küçük ama yapmış oldukları çok büyük ve anlamlı bir hareket. İhtiyaç sahibi kardeşleri için kullanmadıkları eşyalarını güzel bir şekilde paketleyerek Sosyal Marketimize bağışladılar. Umarım bu güzel ve anlamlı davranışları diğer arkadaşlarına da örnek olur. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerine Sosyal Markete olan desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

PAYLAŞMANIN MUTLULUĞU
Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) kapsamında ihtiyaç sahipleri için Sosyal Markete katkı sağlamak istediklerini söyleyen Süeybe Karakuş Anaokulu Müdürü Makbule Gök, “Bu vesileyle velilerimize ulaştık. Onların da desteği ve ilgisi Okul Aile Birliğimizin de katkılarıyla ihtiyaç sahibi çocuklarımızı bir nebze olsun mutlu edebilirsek memnun olacağız. Çocuklarımız küçük yaşta paylaşmanın en büyük mutluluk olduğunu öğreniyorlar” açıklamasında bulundu.

Bir önceki yazımız olan BU MÜCADELE, MİLLETİMİZ İÇİN BİR BEKA MÜCADELESİDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.