KENDİLERİ KÜÇÜK YÜREKLERİ KOCAMAN | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KENDİLERİ KÜÇÜK YÜREKLERİ KOCAMAN

Paylaş
 

Süeybe Karakuş Anaokulu’nun minik öğrencileri soğuk kış günlerinde içleri ısıtan bir projeye imza atarak; kendilerine küçük gelen kıyafetlerini ihtiyaç sahibi kardeşlerine ulaştırmak üzere Karesi Sosyal Market’e teslim etti.

Miniklerin, kardeşlerine verilmek üzere elleriyle paketledikleri eşyaları teslim alan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Süeybe Karakuş Anaokulu öğrencilerini can-ı gönülden kutluyorum. Kendileri küçük ama yapmış oldukları çok büyük ve anlamlı bir hareket. İhtiyaç sahibi kardeşleri için kullanmadıkları eşyalarını güzel bir şekilde paketleyerek Sosyal Marketimize bağışladılar. Umarım bu güzel ve anlamlı davranışları diğer arkadaşlarına da örnek olur. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerine Sosyal Markete olan desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

PAYLAŞMANIN MUTLULUĞU
Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) kapsamında ihtiyaç sahipleri için Sosyal Markete katkı sağlamak istediklerini söyleyen Süeybe Karakuş Anaokulu Müdürü Makbule Gök, “Bu vesileyle velilerimize ulaştık. Onların da desteği ve ilgisi Okul Aile Birliğimizin de katkılarıyla ihtiyaç sahibi çocuklarımızı bir nebze olsun mutlu edebilirsek memnun olacağız. Çocuklarımız küçük yaşta paylaşmanın en büyük mutluluk olduğunu öğreniyorlar” açıklamasında bulundu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.