foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KENDİLERİ KÜÇÜK HEDEFLERİ BÜYÜK

KARESİ
Paylaş
 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Avrupa Yaz Kupası’nda Türkiye’yi temsil edecek en iyi 3 sporcu arasına giren Karesisporlu İzem Elif Ölçer ve Türkiye 4’üncüsü Asya Başaran’a bisiklet hediye ederek, “Genç sporcularımıza teşekkür ediyorum, onlar bu kente tenisi sevdirdi” dedi.

24-28 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da yapılan 12,14 ve 16 Yaş Milli Takım Belirleme Turnuvası’nda; 5 saat 50 dakika süren mücadele sonucunda Avrupa Yaz Kupası’nda Türkiye’yi temsil edecek en iyi 3 sporcu arasına giren Karesisporlu İzem Elif Ölçer ve Türkiye 4’üncüsü Asya Başaran, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret etti. İzem Elif ve Asya’nın aldığı başarılar ile bu şehre tenisi sevdirdiğini söyleyen Başkan Yücel Yılmaz, genç tenisçilere bisiklet hediye etti.

ŞEHRE TENİSİ SEVDİRDİLER
Karesi Belediyesi olarak hizmette önceliklerinin çocuklar olduğunu kaydeden Başkan Yılmaz, “Yola çıkarken Karesi; eğitimin, sanatın, kültürün ve sporun başkenti olacak dedik, bu doğrultuda da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her okulumuzun bahçesine spor sahaları kazandırıyor, Karesispor Okulu’nun imkanlarını gençlerimiz ve çocuklarımız için seferber ediyoruz. Böylesine başarılar bizim de çalışma azmimizi arttırıyor. Ben iki sporcumuza da teşekkür ediyorum, bize ve bu şehre tenisi sevdirdiler” açıklamasında bulundu.
4 yaşından bu yana tenis oynadığını söyleyen genç sporcu İzem Elif Ölçer, “Şuanda bulunduğum noktadan çok mutluyum, iyi ki tenise başlamışım. En büyük hedefim Milli Takım’a girmekti, onu başardım” derken Türkiye 4’üncüsü olan Asya Başaran ise hedefinin 14 Yaş’ta Milli Takım’a girmek olduğunu söyledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.