KENAN SİYER "BAŞKANIMIZ DERNEĞİMİZE SAYGI DUYDU" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KENAN SİYER “BAŞKANIMIZ DERNEĞİMİZE SAYGI DUYDU”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Türkiye Emekliler Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Kenan Siyer ve üyeler ile biraraya geldi.

Başkan Zekai Kafaoğlu beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman, Osman Zeki Şahin ile birlikte Pamukçu Sedefne Termal Otel’de Türkiye Emekliler Derneği Balıkesir Şubesi üyeleri ile birlikte oldu.
Başkan Kafaoğlu toplumun her kesimi ve toplumun sivil dinamikleri ile birlikte olduklarını, fikir-alışverişinde bulunduklarını söyledi.

“SİZLER BİZİM BÜYÜKLERİMİZSİNİZ”
Birlikten kuvvet doğacağını ve paylaşanın yolunu şaşırmadığını belirten Kafaoğlu şunları kaydetti: “Bir olmamız, beraber olmamız, iri ve diri olmamız lazım. Ülkemizin geçtiği şu dönemde buna daha çok ihtiyacımız var. 15 Temmuz’u gördük, bu bir hikâye değildi. 15 Temmuz’da ateş küllenmişti, közlenmişti ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ateşe bir üfledi ateşin altından yanardağ fışkırdı ve Çanakkale ruhunun dimdik ayakta durduğunu gördük. Milletimiz ellerinde Türk bayrakları ile darbeye karşı çıktı. Yüce Türk milleti tarihi boyunca ne kahramanlıklar ne tarihler yazmıştı. Artık darbelerle tanışmamak, kaoslarla karşılaşmamak için, koalisyonlar birbirine düşmesin diye halk oylaması yapılacak.

Anayasanın dört maddesi yerinde duruyor. Demokrasi ile yönetiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti sosyal, demokratik, laik bir hukuk devletidir. Sadece hükümet etme sistemi değişiyor. Halkımızın dediği başımızın üstünde yeri var. Halkımız bizim ariftir. Hiç kimseyi kamplara ayırmaya gerek yok. Halkın tercihine insanlar da saygı duymalı. Sizler bizim büyüklerimizsiniz. Büyüklerini saymayan, büyüklerine değer vermeyen, bu ülke için çalışmış ve alın teri dökmüş insanlarsınız. Sizleri hiçbir zaman yok sayamayız”.

“BAŞKANIMIZ DERNEĞİMİZE SAYGI DUYDU”
Türkiye Emekliler Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Kenan Siyer de “Başkanımızın çalışmalarını takip ediyoruz. Kimse başkana çalışmıyor diyemez. Bizi burada biraraya getirdiği ve derneğimize saygı duyduğu için teşekkür ediyoruz. Derneğimiz Altıeylül ilçesinde. Altıeylül ilçesinde emeklilerimizin de konutlarının olmasını ve TOKİ aracılığıyla taksitle ödeyerek konut sahibi olmak istiyoruz. Bu konuda başkanımızın bize yardımcı olacağına inanıyorum” dedi.
Başkan Zekai Kafaoğlu da konut ile ilgili dernekte 700’ye yakın dilekçe bulunduğunu, TOKİ ile görüşerek, nereye ne yapılabilir düşüncesi konusunda görüşebileceklerini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.