KEMAL KILIÇDAROĞLU VE DENİZ BAYKAL CENAZEDE BULUŞTU | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KEMAL KILIÇDAROĞLU VE DENİZ BAYKAL CENAZEDE BULUŞTU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal ve Muharrem İnce, İstanbul’un eski Belediye Başkanı Ahmet İsvan’ın cenaze töreninde bir araya geldi.

İstanbul’da 1973-1977 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Ahmet İsvan, bir süredir tedavi gördüğü özel hastanede dün sabah yaşamını yitirmişti.

İsvan için ilk tören, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) Saraçhane’de bulunan başkanlık binası önünde düzenlendi. Levent Camii’nde öğle namazından sonra düzenlenen cenaze töreninde siyasi parti temsilcileri hazır bulundu.

GERİLİMİN ARDINDAN İLK BULUŞMA
Törende, CHP içinde kurultay tartışmaları ile gündeme gelen isimler de yer aldı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar törende hazır bulunan isimler arasındaydı.

BAYKAL, TÖRENDEN ÖNCE KILIÇDAROĞLU’NU ELEŞTİRMİŞTİ
Tören öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan Deniz Baykal, Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek CHP Milletvekili Sağlar hakkında disiplin sürecinin başlatılmasına ilişkin sorusu üzerine, “CHP tehditle, öfkeyle, sopa sallayarak yönetilemez. Ülkenin bu ortamında, CHP’nin bir an önce toparlanıp kendine gelmesine acil ihtiyaç var.” ifadelerini kullanmıştı.

BAYKAL KONUŞTU, KILIÇDAROĞLU ONAYLADI
Bu açıklamaların ardından törende Kılıçdaroğlu ile yan yana saf tutan Baykal’ın, Kılıçdaroğlu ile konuştuğu, Kılıçdaroğlu’nun ise başı ile onayladığı görüldü. Konuşmaların içeriği ise henüz bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.