KEMAL KILIÇDAROĞLU ADALET YÜRÜYÜŞÜNE BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KEMAL KILIÇDAROĞLU ADALET YÜRÜYÜŞÜNE BAŞLADI

Paylaş
 

CHP Lideri Adalet Yürüyüşü öncesinde; “Umarım anlamını kavrarlar.” dedi.

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun dün akşam saatlerinde 25 yıl hapse mahkum edilmesi ve tutuklanmasının ardından protesto için Adalet Yürüyüşü kararı alan Kemal Kılıçdaroğlu evinden çıktıktan sonra ve yürüyüşe başlamadan önce Güvenpark’ta konuştu.

“BEDEL ÖDENECEKSE O BEDELİ BEN ÖDERİM”
Kılıçdaroğlu, yürüyüşün başlayacağı Ankara Güvenpark’a gitmeden önce evinin önünde; “Bugün yürüyeceğim. Umuyorum vicdanları sağır olanlar bizim bu yürüyüşümüyüzün anlamını kavrararlar. Umuyorum bizim sesimize kulak verirler. biz kavga istemiyoruz. Biz huzur istiyoruz. Biz mahkemelerde, hapishanelerde gazeteciler istemiyoruz. Eğer bir bedel ödemek gerekiyorsa o bedeli ben öderim. Şimdi İstanbul’a doğru yürümeye başlıyorum.” dedi.

“HEP BİRLİKTE MÜCADELE EDECEĞİZ”
Öte yandan Kemal Kılıçdaroğlu, Güvenpark’ta ise; “Kendi ülkemizde gazetecilerin, milletvekillerinin hapiste olmasını istemiyoruz. Bir dikta yönetimiyle karşı karşıyayız. Adaletin olmadığı bir ülkede yaşamak istemiyoruz. Bu ülkenin geleceği için, çocuklarımızın geleceği için hep birlikte mücadele edeceğiz.” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.