foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KAZ DAĞLARI YOGA’NIN MERKEZİ OLUYOR

kaz-dagi
Paylaş
 

Kazdağları üçüncü kez Yoga Festivali’ne ev sahipliği yaparken,Yoga’nın yeni merkezi olma yolunda istikrarlı adımlarla yürüyor.

Uluslararası Yoga Federasyonu ve Yoga Academy‘nin Kazdağları Ramada Resort otelde organize ettiğiUluslararası 3. Yoga Festivali başladı.Türkiye‘nin her yöresinden katılan Yogaseverlerin yanısıra, Amerika, Fransa, İngiltere, İspanya, Japonya gibi yurtdışından gelenler dikkat çekti. Cumartesi ve pazar devam edecek olan festivale günübirlik Kazdağları ve çevresinden gelen katılımcılarla birlikte 300 kişinin iştirak ettiği belirtildi.

Yoga Festivali’ne ev sahipliği yapan Ramada Resort Kazdağları Termal Otel Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öngen “Kazdağları çok daha fazla etkinlik ile revaçta olmayı hak eden bir yer. Bu güne kadar Kazdağlarına hak ettiği tanıtımın yapılmasında çok ciddi eksikler yaşanmış. Yoga Festivali bunlardan biri. Yoga’nın temel çıkış noktası insanların enerjisinin yükselerek duygusal ve fiziksel rahatlama.Kazdağları dünyanın 200 eko sisteminden biri olan bu bölge bu etkinlik için dünyada bulunmaz yerlerden biri. Kazdağları’nın yoga etkinliği için Türkiye’nin merkezi olmasından daha doğal bir şey olamaz. Bizim çabamız bu yönde. Şu anda üçüncüsü yapılıyor yoga festivalinin iki hafta sonra dördüncüsü yapılacak. Hedefimiz önümüzdeki yıllarda Türkiye’de ve hatta dünyada Yoga denince Kazdağlarını akla getirebilmek.

Yoga Akademy Eğitmenlerinden Elçin Erener “Bu üçüncü sefer gelişimiz kazdağlarına Yoga Akademy ve Uluslararası Yoga Federasyonu olarak her ay uluslararası yoga festivalleri düzenliyoruz. Buna önderlik eden hocamız Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manav. Katılımcılar çeşitli ülkelerden geliyor. Şu anda burada İngiltere’den gelen Fransa’dan, Japonya’dan ve Amerika’dan üyeler ve öğrenciler de var. Aynı zamanda Türkiye’nin çok değişik illerinden gelenler var.

Kazdağları‘nın havası, oksijeni, enerjisi, özellikle buraya olan talebi Yoga Akademi‘ye artırdı. Kazdağları‘na olan talebi artırdı. Bizlerde sevdik buradayız. Bu ay ki festivalin teması ‘Coşku’ festivali.”dedi.

Bir önceki yazımız olan MİLYONLARI İLGİLENDİREN AÇIKLAMA..! MAAŞLAR O SEVİYENİN ALTINA DÜŞMEYECEK..! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.