KAYMAKAM GÜNHAN YAZAR ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ AÇILIŞINA KATILDI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KAYMAKAM GÜNHAN YAZAR ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ AÇILIŞINA KATILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Enerjisa Fen Lisesi  Bilişim ve Robatik Kodlama Atölyesi düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazan, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Süleyman Özdemir, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürvekili İhsan Parlak, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Can Resuloğlu, daire amirleri ve çok sayıda konuk katıldı. Enerjisa Vakfı’nın öz kaynaklarıyla gerçekleştirilen projenin yatırım maliyeti 23 bin avro olarak açıklandı.

Açılışta konuşan Enerjisa Fen Lisesi Müdürü Ali İhsan Tekin,”Bizler sorumluluklarımızın farkındayız. Geleceğimiz, umutlarımız, göz bebeğimiz olan öğrencilerimizi milli ve manevi değerlere bağlı, vatanını, milletini seven sözde değil özde ülkesine bağlı bireyler yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz. Şimdi ilk hedefimiz Balıkesir Ziraat Bankası Fen Lisesinin ardından ikinci olan okulumuzu el birliğiyle birinciliğe taşımaktır. Bizler sizlerin desteği, öğrencilerimizin gayreti, öğretmenlerimizin emeğiyle bunu başaracak güçteyiz. Kendimize güveniyoruz, sizden de bize güvenmenizi bekliyoruz” dedi.

Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazan’da konuşmasında şunları söyledi “İl milli eğitim müdürlüğünün desteğiyle bir konferans salonu yapmıştık. Bakanlığımızın desteğiyle Z Kütüphane yaptık. Sabancı Vakfı’nın 600 bin TL tutarındaki desteğiyle okulumuzu yenilemiştik. Bu gün hep birlikte bu güzel eseri açıyoruz. Sabancı Vakfı’na katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.”dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.