KARLAHAN ET MARKET 2. ŞUBESİNİ MUHTEŞEM TÖRENLE AÇTI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KARLAHAN ET MARKET 2. ŞUBESİNİ MUHTEŞEM TÖRENLE AÇTI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

1971 yılından beri Karlahan Et Market Bandırma’da başarılı çalışmaları ile halkın güvenini ve sevgisini kazandı. Göksel Karlahan, Soner Karlahan ve H. Gökar Karlahan düzenlenen törenle 2. şubelerini hizmete açmanın gururunu yaşadılar.

Açılış törenine CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Borsa Başkanı Halit Sezgin,Müsiad Bandırma Şube Başkanı Ahmet Çömez, CHP Bandırma İlçe Başkanı Atila Atakay, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, MHP Bandırma İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal, İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert, esnaf odalarının başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bandırma’da Marka
Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza “Görüyorum ki açılışta tüm Bandırma burada. Bandırma’da bir nezaket var. Hepimiz biriz beraberiz bir aradayız. Beraber olursak güçlü oluruz diyoruz ve bu örneği de burada görmekten mutluluk yaşıyorum. Hepinize buna katkı yaptığınız için teşekkür ediyorum” dedi. Mirza “Karlahan Et Bandırma’da bir marka. Bu İşletmenin başındaki Göksel Karlahan ve Kardeşleri bu işi uzun yıllardır sürdürüyorlar. Bandırmamız da önemli işler yapan çeşitli dallarda ticaret yapan arkadaşımız. Aynı zamanda bu ticaretin yanında sosyal sorumlulukları da yerine getiren arkadaşımız. Ben bu işletmenin önce mahallemize sonra Bandırma’ya sonra iş yerini açan kardeşlerimize
ve burada çalışan herkese hayırlı olsun diliyorum” ifadesini kullandı.

CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm’de konuşmasında “Göksel Karlahan’ı hem siyasetten ham ticaretten uzun yıllar tanırım. Kendisini kanıtlamış bir arkadaşımızdır. Bir taraftan işini büyütüyor, bir taraftan da dostlarını çoğaltıyor”dedi.

Açılışın ardından katılan konuklara köfte ve sucuk ikramı yapıldı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.