KARLAHAN "BENDEN BU KADAR" - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KARLAHAN “BENDEN BU KADAR”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, düzenlediği basın toplantısında kulübün olağan genel kurulunun 30 Mayıs’ta yeterli çoğunluğun sağlanmaması halinde ise 21 Haziran 2019 tarihinde yapılacağını söyledi. Bandırmaspor’un yöneticilerin kişisel katkılarıyla ayakta durabilmesinin çok zor olduğuna dikkat çeken Karlahan, 2018-2019 futbol sezonunda yönetim olarak ciddi kaynak sıkıntısı yaşadıklarını dile getirdi.

-Bandırmaspor’un değişime ihtiyacı var
Bandırmaspor’un değişime ve ortak akla ihtiyacının bulunduğunu vurgulayan Karlahan “Aksi takdirde bir daha bu kadar stresli bir sezona dayanamam. Yerel yönetimlerin ve şehrin ileri gelenlerinin destek verdiği uzlaştığı bir Bandırmaspor kulüp yönetmi artık mutlak hale gelmiştir. İnanıyorum ki şehrin desteğini alan bir yönetim büyük başarılara imza atacaktır” dedi.

-Tahsili konusunda gerekeni yapacağım
Bandırmaspor net borcu konusunda açıklama yapmayan Karlahan, kulüpten şahsi alacağının toplam 4 milyon TL olduğunu söyledi. 4 milyon TL alacağına karşılık Bandırmaspor’un gelirlerine temlik koydurduğunu açıklayan Karlahan, “Ben Bandırmaspor’un ayakta kalabilmesi için kendime ait gayri mülkleri sattım, dostlarından borç aldım. Elbette alacaklarıma karşılık koydurduğum temlikin tahsili konusunda gerekli işlemi başlatacağım. Temlikte 15 sıradayım. Bana sıra gelir mi, gelmez mi bilmiyorum” ifadesini kullandı.

-Göçmez istifa etti
Karlahan, 2018-2019 futbol sezonunun sona ermesinin ardından Bandırmaspor Kulüp Genel Koordinatörü Onur Göçmez’in görevinden istifa ettiğini, bugüne kadar kulübü vermiş olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.