KARESİSPOR'DAN 1000 ÖĞRENCİLİ PANEL | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KARESİSPOR’DAN 1000 ÖĞRENCİLİ PANEL

Paylaş
 

Balıkesir’i Türkiye Basketbol Ligi’nde temsil eden Karesispor, Balıkesir Lisesi ve Karesi Ortaokulu öğrencileriyle Balıkesir Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen panelde bir araya geldi. Karesispor Genel Menajeri Anıl Uyanık, Baş Antrenör Gencer Baytimur ile oyuncular Şahin Ekmen, Ryan Wright ve Arber Berisha panel için salonda hazır bulundu.

Balıkesir Lisesi Konferans Salonu’nda çoğu öğrenci yer bulamadığı için merdiven boşluklarını doldururken, çok sayıda öğrenci de paneli ayakta takip etti.

Panelin açılış konuşmasını yapan Karesispor Genel Menajeri Anıl Uyanık, bu panelin iki okulun bir arada olmasından dolayı düzenlenenler içinde ayrı bir öneme sahip olduğunu vurgularken, “2014 yılında Karesi Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz tarafından kurulan Karesispor, 3 sezon içerisinde bu şehrin basketboldaki markası ve gururu olmayı başarmıştır. Biz okullarımızı gezerek gençlerimizle bu basketbol aşkını büyütmek istiyoruz, onlara basketbolu, Karesispor’u tanıtmak istiyoruz” dedi.

Karşılıklı soru-cevap kısmında Balıkesir Lisesi basketbol takımından bir öğrencinin okul takımıyla lisenin salonunda karşılaşma isteğini geri çevirmeyen Karesisporlu oyuncular panelin ardından Balıkesir Lisesi okul takımıyla 3’e 3 tek sahada basketbol oynadı. Okulun spor salonu tribünlerinin dolduğu karşılaşma oldukça çekişmeli geçerken bir anda tüm okul takımının sahaya girerek savunma yapması Karesisporlu basketbolculara oldukça zor anlar yaşattı. Karşılaşmanın ardından Balıkesir Lisesi ve Karesi Ortaokulu’na Karesispor forması hediye edilirken, program öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.