KARESİSPOR'DA TEK HEDEF GALİBİYET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KARESİSPOR’DA TEK HEDEF GALİBİYET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir’i Türkiye Basketbol Ligi’nde temsil eden Karesispor, ligin 14. haftasında evinde Petkim Spor’u ağırlayacak.

Karesispor’da Petkim Spor hazırlıkları devam ederken açıklamalarda bulunan Fahri Güler: ”Bandırma’da kazanmak ve serimizi üç maça çıkartarak yolumuza devam etmek istemiştik ama olmadı. Şimdi yeni bir seriye başlama zamanı. Umarım Cumartesi günü, dolu tribünler önünde Petkim Spor’u mağlup edip taraftarlarımızı salondan mutlu göndeririz. Oyuncularımız tüm konsantrasyonunu bu karşılaşmaya vermiş durumda, evimizde tek hedefimiz kazanmak olacak” dedi.

Karesispor’un takım kaptanı Umutcan Özyıldırım: ”Evimizdeki her maça kazanmak için çıkıyoruz. Ben de Balıkesir’liyim, Balıkesir seyircisi takımlarına destek olduğunda Kurtdereli’de nasıl bir atmosfer olacağını biliyorum. Cumartesi günü gelip bu takımın yanında olsunlar. Bizde Petkim Spor maçını kazanıp onlara bir galibiyet armağan edelim” dedi.

Karesispor-Petkim Spor karşılaşması 16 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da Kurtdereli Spor Salonunda oynanacak. Karşılaşmayı Sami Özel, Ergin Sarı ve Benhur İrçel hakem üçlüsü yönetecek.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.