KARESİSPOR SAMSUN BŞB ANAKENT KARŞISINA ÇIKIYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1
kutlu creative

KARESİSPOR SAMSUN BŞB ANAKENT KARŞISINA ÇIKIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Türkiye Basketbol Ligi’nin 32. haftasında Karesispor, Kurtdereli Spor Salonu’nda Samsun BŞB Anakent’i konuk ediyor.

BAYTİMUR: SÜRPRİZE İZİN YOK
Karesispor’da hazırlıklar devam ederken açıklamalarda bulunan Baş Antrenör Gencer Baytimur, her oyuncunun sahada vereceği katkıyı önemsediğini belirterek “Oyuncularımız ellerinde ne var ne yok ortaya koyacaklar. Samsun BŞB Anakent takımı ligin son sırasında, bu maçta artık tüm güçlerini göstereceklerdir. Bizim de iyi bir konsantrasyonla sahada olup onların bir sürprize imza atmasına izin vermememiz gerekiyor. Tek amacımız var kazanmak, kazanıp taraftarlarımıza iyi bir hafta sonu yaşatmak istiyoruz” dedi.

ALİCAN GÜNEY: TARAFTARLARIMIZI MUTLU GÖNDERMEK İSTİYORUZ
Karesispor oyuncusu Alican Güney de Samsun BŞB Anakent takımının son sırada olmasının kimseyi aldatmaması gerektiğini belirterek, “Ligin son sırasındalar. Ama bu kimseyi aldatmasın çünkü ellerinden gelen her şeyi kendilerini gösterebilmek adına yapacaklardır. Bizde Samsun takımına iyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Kazanıp taraftarlarımızı evine mutlu bir şekilde göndermek istiyoruz” dedi.

KARŞILAŞMA SAAT 15.00’TE
Karesispor-Samsun BŞB Anakent karşılaşması 14 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanacak. Karşılaşmayı Ergin Sarı, Aydın Karaçam ve Tolga Edis hakem üçlüsü yönetecek.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DAN 25 ÜLKEYE 1 MİLYON CEVİZ FİDANI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.