foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KARESİ’DE HER YERDE TEMİZLİK VAR

KARESİ TEMİZ
Paylaş
 

Karesi Belediyesi, ‘daha temiz bir Karesi’ için ilçenin tamamında temizlik çalışmalarını arttırarak devam ediyor.

OKULLARDA TEMİZLİK VE TADİLAT SEFERBERLİĞİ
Karesi Belediyesi; eğitime destek olmak, öğrencilerin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için yoğun mesai harcıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan ekip, ilçede bulunan okulların çevresinde genel temizlik çalışması yapıyor. Temizlik ekibi ilçe merkezi ve kırsal mahallerdeki okulların etrafını temizlerken Fen İşleri Müdürlüğü ise ihtiyacı olan ve kötü durumda bulunan okul duvarlarının tadilat ve boyama çalışmalarını yapıyor.

TEMİZ ÇEVRE YAŞANABİLİR KENT
Karesi Belediyesi, okulların yanı sıra şehirdeki temizlik çalışmalarını da 7/24 esasıyla sürdürüyor. Mahalle mahalle, sokak sokak evsel atıkların toplanmasından genel temizlik çalışmasına, yıkama çalışmasından çöp konteynırlarının dezenfekte edilmesine ve boş arsaların temizliğine kadar bir çok çalışma yapan Belediye, Karesililere ‘daha temiz bir çevre’ ve ‘yaşanabilir bir şehir’ sunmak amacıyla gece gündüz hizmet veriyor.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.