foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KARESİ’DE DURMAK YOK YOLA DEVAM

karesi
Paylaş
 

Karesi’de değişim ve dönüşüm hamlesi başlatan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Halka hizmet Hakk’a hizmettir” düsturuyla durmaksızın hizmet etmeye devam ediyor.

Hizmette eşitlik ilkesi doğrultusunda, güçlü ve Karesililerin katılımını esas alan belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, kırsal mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşlarla ile bir araya gelmeye devam ediyor. Ziyaret ettiği her mahallede kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla selamlaşan, talep ve önerilerini alan Başkan Yılmaz, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla mahallenin ihtiyaçları üzerine konuştu.

“KAPIMIZ DA YÜREĞİMİZ DE SİZE AÇIK”
“Kapımız ve yüreğimiz sizlere her zaman açık” diyen Başkan Yücel Yılmaz, insanı yücelt ki devlet yücelsin anlayışı ile proje ve hizmet üretmeye devam ettiklerini ifade etti. Belediyeciliği, şehri emanet ettikleri Karesililerle birlikte yaptıklarını vurgulayan Yılmaz, “Durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Bizim hemşehrilerimizin rızasını ve hayır duasını almaktan başka bir arzumuz yok. Sizlerin hizmetlerimizden duymuş olduğunuz memnuniyet bizleri de mutlu ediyor, çalışma şevkimizi arttırıyor” dedi.

VATANDAŞ HİZMETLERDEN MEMNUN
Vatandaşlar, Karesi Belediyesi’nin kilit parke döşeme, çöp konteynırı ve mahalle konağı gibi hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.