KARESİ'DE 45 OKULA 10 MİLYON 462 BİN TL YATIRIM | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KARESİ’DE 45 OKULA 10 MİLYON 462 BİN TL YATIRIM

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Karesi’nin her noktasında eğitimde fırsat eşitliği yaratmak ve başarı çıtasını yükseltmek amacıyla yatırımlarına yön veren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında 45 okula 10 milyon 462 bin TL yatırım yaptı.

EĞİTİM, SAĞLIK VE SPOR KENTİ
Karesi Belediyesi olarak eğitime her alanda katkı sağlamayı görev bildiklerini vurgulayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında ilçedeki 45 okulda toplam 10 milyon 462 bin TL yatırım yaptıklarını söyledi. Proje kapsamında okul bahçelerine halı saha, basketbol ve futbol sahası ile sosyal donatı alanları kazandırarak çevre düzenlemelerini yaptıklarını belirten Yücel Yılmaz, “Karesi’nin eğitim, sağlık ve spor kenti olmasını istiyoruz” dedi.

OKULLARIN İHTİYAÇLARI GİDERİLİYOR
Çocuklara yapılan yatırımın geleceğe yapılan önemli bir yatırım olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, “Okullarımızı kolejlerle yarışır hale getirmeye kararlıyız. Karesi Belediyesi olarak her zaman eğitim öğretimin yanında yer almaya devam edeceğiz” diye konuştu. Okullar Hayat Olsun projesinin yanı sıra okulların detaylı iç ve dış tadilatlarını yaparak eksiklerini de giderdiklerini söyleyen Başkan Yücel Yılmaz, Karesi İlçesi’ndeki okulların fiziki sorunlarını büyük ölçüde giderdiklerini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.