foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KARESİ SPOR BASKETBOL’DA FAHRİ GÜLER İMZAYI ATTI

karesi basket
Paylaş
 

Bu sezon Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan Karesi Spor Basketbol, Baş Antrenör Fahri Güler ile sözleşmeyi yeniledi.

 

Karesi Spor’u Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nden Türkiye Basketbol 2. Ligi’ne ardından da Türkiye Basketbol Ligi’ne de yükseltme başarısı gösteren Fahri Güler yaptığı açıklamada, “Bu yıl Türkiye Basketbol Ligi’nde ses getirecek iddialı bir takım kurduk. Takımımıza kazandırdığımız oyuncularla TBL’de başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Geçtiğimiz yıl yakaladığımız başarı grafiğini bu senede devam ettirerek Karesi adını tüm Türkiye’ye duyurmaya devam etmek istiyoruz. Bu yolda desteklerini bizden esirgemeyen Karesi Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz’a bir kez daha teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

İddialı bir takım ile Türkiye Basketbol Ligi’nde Karesi Spor adını zirveyi taşımayı amaçladıklarını kaydeden Karesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ayan ise istikrarın önemine değinerek, “Fahri Hocamız ilk kurulduğumuzda Erkekler Bölgesel Ligi’nden takımımızı Türkiye Basketbol 2. Ligi’ne, oradan da Türkiye Basketbol Ligi’ne taşımıştır. Bu yıl da başarılı olacağına dair kendisine olan inancımız ve güvenimiz tamdır. Kendisine bu sezonda başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.