foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KARESİ, 8 AYDA 502 KEZ EV TEMİZLEDİ

karesi
Paylaş
 

Karesi Belediyesi sosyal belediyecilik adına bir çok projeye imza atmaya devam ediyor. Vatandaşların evlerini temizleyerek, hane halkının bir nebze olsun rahatlaması sağlayan ekipler; 2016 yılında 726 evi, 528 ibadethaneyi, 2017 yılının ilk sekiz ayında da 502 kez evi, 360 kez de camiyi baştan aşağıya temizledi.  

Karesi Belediyesi, yardıma muhtaç vatandaşlara yaptığı maddi yardımların yanı sıra Sağlık ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yaşlı, kendi işini göremez ve yardıma muhtaç aileler tespit ediliyor, planlanan program çerçevesinde de Temizlik İşleri Müdürlüğü evde temizlik hizmeti ile ailelerin bir nebze olsun derdine derman oluyor.  Ekipler vatandaşlarla birebir ilgilenerek onların sorunları dinliyor, çözümü noktasında elinden gelen tüm imkanları sağlamaya çalışıyor. Temizlik İşleri ekipleri 2016 yılında 726 ev, 528 ibadethanede temizlik yapan ekipler, 2017 yılının ilk sekiz ayında da 502 kez evde, 360 kez de camide  temizlik çalışması yürüttü.  Karesi Belediyesi’nin herkese eşit mesafede hizmet götürdüğünü söyleyen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Karesi Belediyesi, bu ilçede yaşayan herkesin belediyesidir. ‘Önce insan’ ilkesiyle hareket ediyor, hizmetlerimize bu doğrultuda yön veriyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.