KARANİ ERKUL YENİDEN ADAY - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KARANİ ERKUL YENİDEN ADAY

Paylaş
 
google haberlerde takip et

1 Kasım seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Balıkesir Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Kerim Karani Erkul, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye ve Balıkesir için çok önemli olduğunu söyledi.
7 Haziran seçimlerinden sonra terör olaylarının arttığını ifade eden Erkul, “AK Parti 7 Haziran seçimleri sonra oluşan tabloyu milletin tercihini kabullenememiştir. Koalisyondan kaçmıştır, ülkemizi kaosa sürüklemiştir. Halkımız olanları çok yakından izliyor ve yapılanları çok iyi biliyor. İnşallah halkımız 1 Kasım seçimlerinde kim vatanını milletini seviyor, kim çıkarları uğruna ülkeyi kaosa sürüklüyor bunu görecek ve tercihini ona göre yapacaktır” dedi.
Türkiye’nin zor zamanlardan geçtiğine dikkat çeken Erkul, “Bölücü, yıkıcı terör örgütlerinin hedefi haline gelmiş olan ülkemizde şiddet her geçen gün zemin kazanmaktadır. Çözülme süreciyle güç toplayan, uluslararası destek sağlayan, moral depolayan, hızla terörist ve silah takviyesi yapan PKK kanlı yüzünü tekrar göstermiş, canlarımızı almaya hız vermiştir. Artan terör olaylarından AK Parti hükümetini sorumludur. Yaşananlar AKP hükümetinin uygulamış olduğu basiretsiz, beceriksiz siyasetlerinin bir sonucudur. AK Parti hükümeti yanlış politikalardan dolayı Türkiye’yi hiç istenmeyen bir çatışma ve gerilim atmosferine mahkûm bırakılmıştır” dedi.

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.