KARACABEY'DE MOBİL BAŞKAN UYGULAMASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KARACABEY’DE MOBİL BAŞKAN UYGULAMASI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, her sabah gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri çerçevesinde, halkın yoğun ilgisiyle de karşılaşırken, günün ilk müşterileri de dükkanda belediye başkanını görünce, şaşkınlıklarını gizleyemiyor.
‘’Yarın Sabah Çaya Bize Bekleriz’’
Ziyaretlerde, vatandaşın ve esnafın öneri ve şikâyetlerini de titizlikle not alan Özkan, böylelikle halkın nabzını da bizzat tutmuş oluyor.
Zaman zaman sosyal medya üzerinden ‘Yarın sabah çaya bize bekleriz’ şeklinde çağrılar aldığını ifade eden Ali Özkan; “Vatandaş bu durumdan son derece memnun. Çoğunlukla yürüyerek işe gidiyorum. Ve bazen meclis üyelerimiz, bazen de daire müdürlerimiz eşliğinde esnafımızı dolaşıyoruz. Vatandaşlarımız da sorun ve önerilerini birinci ağızdan anlatmış olmaktan son derece memnun oluyor. Bazen dükkana gelen müşteriler, beni kurukahveci dükkanında veya ayakkabıcıda görünce şaşırıyorlar. Ama hem müşteriler, hem de esnaf bu durumdan son derece memnun. Aynı işyerine ilerleyen günlerde ikinci kez gittiğimizde ise bu kez öneri ve sorunların çözümüne yönelik, gözlem yapma şansı da buluyoruz” dedi.
Halk sorun ve önerileri bizzat iletmekten memnun
Vatandaşlar da bu durumdan duyduğu memnuniyeti ifade ederken, özellikle başkana ulaşmanın zor olmadığını, bazen telefonla bazen ise bir mesaj ile kendisine gelen davetleri kırmadığını belirterek, ‘Sorun ve önerilerimizi birinci ağızdan ilgilisine anlatıyor olmaktan son derece memnunuz’ yorumunda bulundu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.