foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KAPALI PAZAR YERİNİN SADECE İSMİ Mİ “KAPALI” ?

kapali-pazar2
Paylaş
 

Şehrimizi etkisi altına alan kar yağışı geçtiğimiz aylarda açılışı gerçekleşen kapalı pazar yerini de karla doldurdu.

Pazarcı esnafı dünden hazırladıkları tezgahlarını kar dolması sebebi ile açamazken gazetemize verdikleri demeçte “Tezgahlarımızı bugün maalesef açamadık. Kapalı pazar yerinin sadece ismi mi kapalı?” diye sordular.

Öte yandan konu ile ilgili mesajlarını ileten pazarcı esnafı donan malları sebebi ile bir tezgahın zararının ortalama 5 bin tl arasında olduğunu belirttiler.

ALP BOSTANCI’DAN KAPALI PAZAR YERİ TEPKİSİ!

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Burası Bandırma Belediyesi’nin yıllarca “büyük projeler düşünüyoruz” diye ifade ettiği ve 22 milyon TL harcanarak bitirilen meşhur “KAPALI PAZAR YERİ”. Bir gece evvelden pazarcı esnafının malını boşalttığı ve üzerine yağan kar yüzünden dona kaldığı, sadece tahsis ve işgaliyelerin konuşulduğu bir yer. Daha doğrusu denetim ekibinde olan mühendis ve mimarların onayından geçen bir mühendislik harikası.Kamuoyunun bu konuda aydınlatılmaya ihtiyacı var…” diyerek pazarcı esnafına destekte bulundu.

kapali-pazar-yeri

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.