KAPALI PAZAR YERİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

KAPALI PAZAR YERİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

KAPALI PAZAR YERİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Bandırma Belediyesi tarafından 2015 yılında yapımına başlanan Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı görkemli bir açılışla misafirlerine kapılarını açtı.

Açılış törenine Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Balıkesir Milletvekilleri Sema Kırcı, Ahmet Akın, Namık Havutça, Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Bolu Kıbrısçık Belediye Başkanı Doğan Dağ, önceki dönem Belediye Başkanı Sedat Pekel, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Belediye Meclis üyeleri, Siyasi Parti temsilcileri, Muhtarlar, Esnaf Odalarının başkanları, çok sayıda yönetici ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı’mızın açılışını siz Bandırmalıların huzurunda bugün itibari ile gerçekleştiriyoruz. Kapalı Pazar yerimiz gördüğünüz gibi sadece bir pazar yeri değil aynı zamanda bir yaşam alanı mağazalarıyla, çocuk oyun parkı, düğün salonu, çevresinde bulunan kamelya ve yeşil alanlarıyla birlikte Bandırmaya Belediyecilik alanında bugüne kadar yapılmış en büyük proje. Yatırımlarımız sadece Pazar yeri ile sınırlı kalmayacak ben buradan vatandaşlarımıza ve sevgili hemşerilerime bir müjdeyi daha vermek istiyorum. 2017 yılı itibari ile başlayacağımız ilk projeler Cin Çukuru Projesi ve bandırmamızın en büyük eksiği olan yüzme havuzu ve kapalı spor salonu projeleridir. Ben buradan açılışımıza katılan başta Yılmaz Büyükerşen Hocamız olmak üzere tüm herkese ve siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Kapalı Pazar Yerinin açılışına katılan vatandaşlar açılış etkinliklerinin tamamlanmasının ardından Onur Akın konseri ile eğlenerek Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı açılış coşkusunu yaşadılar.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.