KAPALI PAZAR YERİNDE GERİ SAYIM BAŞLADI… | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KAPALI PAZAR YERİNDE GERİ SAYIM BAŞLADI…

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi tarafından Bandırma’nın yılardır özlemini duyduğu kapalı pazar yerinin açılışına sayılı günler kaldı.
Hem esnafın hem de vatandaşın yazın sıcağından kışın da soğuğundan etkilenmeden rahatça alışverişini yapabileceğini belirten Başkan Mirza: “Kapalı pazar yerini halkımızla buluşturmaya sayılı günler kaldı. Çevre düzenlemesi yapılıyor. Sadece bir pazar yeri değil, yaşam alanlarıyla da kullanışlı bir yer olacak. Ayrıca prototip tezgahlar yapılarak esnafla görüşmeler sürüyor. Esnafımızın da fikrini sorarak tezgahları yapacağız. Hem pazarcı esnafımıza, hem de hemşerilerimize daha rahat ve hijyenik koşullarda alışveriş yapma imkanı sağlayacak pazar yeri ayrıca tam bir yaşam alanı olarak hizmet verecek” dedi.
Kapalı Pazar yeri 750 tezgahlık satış alanı, 13 dükkan, balıkçılar için ayrılmış alanlar, restoran, kafeler, mescidler, çocuk bakım alanı, çay ocakları, tuvaletler, güvenlik noktaları,400 araçlık otopark ve 2 katlı düğün salonlarının yer aldığı ayrıca pazarcılarımızın rahatlıkla mal taşıyabileceği 2 tonluk 4 adet asansör, yürüyen bant ve depolama alanları tamamlandı.

Kaynak : İlk Haber

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.