KAPALI PAZAR YERİ YEŞERİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KAPALI PAZAR YERİ YEŞERİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi daha yaşanılabilir çevre, daha yaşanılabilir Bandırma hedefinden yola çıkarak, Bandırmayı görünümüyle ve havasıyla yaşanılabilir bir kent konumuna getirmek için Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı çevresini ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor.

Ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı çevresine yaklaşık 160 ağaç ve 1500 çeşitli çalı dikimi gerçekleştiren Bandırma Belediyesi ekipleri, Pazar yeri çevresinde ağaç dikim çalışmalarını sürdürüyor.

Ağaçlandırma çalışmaları hakkında bilgi veren Bandırma Belediye Başkanı Dursun Miza; “ Kapalı Pazar Yeri Projesine başlarken orada bulunan bazı ağaçların sökülmesi gerekiyordu bizde ağaç taşıma makinesi getirerek buradaki ağaçlarımızı başka bir alana taşıdık ve ağaçlarımızın yaşamasını sağladık. Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projemiz tamamen bitti. Artık sadece çevre düzenlemeleri yapılıyor burası sadece pazar yeri değil insanlarımızın rahatça vakit geçirebilecekleri bir yaşam alanı. Yeşil alanlarıyla, dinlenme alanlarıyla, çocuk oyun parkıyla diğer kentlere örnek olacak bu projeyi 6 Kasım Pazar günü Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla bu projenin açılışını gerçekleştireceğiz. Halkımızın uzun yıllardır özlemini duyduğu bitmesi için günler saydığı Kapalı Pazar Yeri açılış coşkusunu hep birlikte yaşayalım” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.