KAPALI PAZAR YERİ AÇILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KAPALI PAZAR YERİ AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi tarafından yapılan  Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı görkemli bir açılışla Bandırma halkıyla buluştu.

Açılış törenine Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Balıkesir Milletvekilleri Sema Kırcı, Ahmet Akın, Namık Havutça, Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Bolu Kıbrısçık Belediye Başkanı Doğan Dağ, önceki dönem Belediye Başkanı Sedat Pekel, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Belediye Meclis üyeleri, Siyasi Parti temsilcileri, Muhtarlar, Esnaf Odalarının başkanları, çok sayıda yönetici ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı’mızın açılışını siz Bandırmalıların huzurunda bugün itibari ile gerçekleştiriyoruz. Kapalı Pazar yerimiz gördüğünüz gibi sadece bir pazar yeri değil aynı zamanda bir yaşam alanı mağazalarıyla, çocuk oyun parkı, düğün salonu, çevresinde bulunan kamelya ve yeşil alanlarıyla birlikte Bandırmaya Belediyecilik alanında bugüne kadar yapılmış en büyük proje. Yatırımlarımız sadece Pazar yeri ile sınırlı kalmayacak ben buradan vatandaşlarımıza ve sevgili hemşerilerime bir müjdeyi daha vermek istiyorum. 2017 yılı itibari ile başlayacağımız ilk projeler Cin Çukuru Projesi ve bandırmamızın en büyük eksiği olan yüzme havuzu ve kapalı spor salonu projeleridir. Ben buradan açılışımıza katılan başta Yılmaz Büyükerşen Hocamız olmak üzere tüm herkese ve siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Kapalı Pazar Yerinin açılışına katılan vatandaşlar açılış etkinliklerinin tamamlanmasının ardından Onur Akın konseri ile eğlenerek Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı açılış coşkusunu yaşadılar.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.