KANLI İNFAZDA ÖLEN 3 KARDEŞİN CENAZELERİ ACILI BABAYA TESLİM EDİLDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KANLI İNFAZDA ÖLEN 3 KARDEŞİN CENAZELERİ ACILI BABAYA TESLİM EDİLDİ

Paylaş
 

Gaziantep’te bir hayvan besi çiftliğinde gerçekleştirilen silahlı saldırıda öldürülen 3 kardeşin cenazeleri, acılı baba Abdülgani Çelik’e teslim edildi.

 

KANLAR İÇERİSİNDE BULUNDULAR

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesine bağlı Tokdemir Mahallesi’nde bulunan hayvan besi çiftliği ortaklarından E.B.A.’nın jandarmayı arayıp, çiftliğinde hırsızlık olayı meydana geldiği ihbarı üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri, ineklerin bulunduğu bölümde Ali Çelik (18), Süleyman (18) ve Mervan Arslan’ı (20) kanlar içerisinde bulmuştu.

KARDEŞLER YAŞAMINI YİTİRDİ

Olay yerinde ölen Ali Çelik ve Süleyman Arslan’ın cenazeleri otopsi işlemleri içinGaziantep Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti. Saldırıda ağır yaralanan Mervan Arslan ise kaldırıldığı hastanede yaşam savaşını kaybetti.

“KİMSEYLE BİR SORUNUM YOK”

Cenazeleri teslim almak için bekleyen acılı baba Abdülgani Çelik, kimseyle bir sorununun bulunmadığını belirterek, saldırgan ya da saldırganların bulunmasını istemişti.

CENAZELER AİLEYE TESLİM EDİLDİ

Saldırıda ölen Ali Çelik, Süleyman ve Mervan Arslan’ın cenazeleri, otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından babaları Abdülgani Çelik’e teslim edildi. Cenaze aracı ile alınan cenazeler, defnedilmek üzere Mardin’in Ömerli ilçesine bağlı Harmankaya köyüne gönderildi.

Öte yandan olayla ilgili jandarmanın soruşturması sürüyor.

Gaziantep’te bir hayvan besi çiftliğine gerçekleştirilen silahlı saldırıda ölen 3 kardeşin cenazeleri, otopsi işlemlerinin ardından defnedilmek üzere acılı baba Abdülgani Çelik’e teslim edildi.

Bir önceki yazımız olan VAZNEDAR BANKADAN ALDIĞI 2 MİLYON DOLARLA KAÇTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.