KAMPÜS 17 KART İLE ALIŞVERİŞ BAŞLIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KAMPÜS 17 KART İLE ALIŞVERİŞ BAŞLIYOR

Paylaş
 

Bandırma Ticaret Odası, Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi ve Üniversite Bilim ve Teknoloji Kulübü işbirliğinde üniversite öğrencileri için indirim kartı projesi hayata geçirildi.

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir; “Üniversitemiz öğrencilerinin Bandırma’da yapacakları alışverişlerde yararlanabilecekleri indirim kampanyası için Bandırma Ticaret Odası tarafından öğrencilerin isimlerine özel basılacak kartlar, özellikle Bandırma Ticaret Odası üye işyerlerinde ve bunun yanı sıra projede yer almak isteyen tüm işletmelerde geçerli olacak. Anlaşmalı işyerlerinin vitrinlerinde Kampüs 17 logosu yer alacak ve öğrenciler isimlerine özel basılmış kartlar ile açıklanan indirim oranlarından bu işletmelerden alışveriş yapabilecekler.” dedi.

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılkışlı; “Amacımız üniversite ile oda işbirliğini güçlendirmek. Kampüs 17 Kart Projesi ile öğrencilerin indirimler sayesinde alışverişlerini Bandırma’da yapmalarını sağlamak, böylece üye işyerlerinin işlerine hareketlilik kazandırmak.” dedi.

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Kulübü Başkanı Buğra Öner; “Giyim, yiyecek, içecek, her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde her sektörden toplamda 53 işyeri ile sözleşme imzalandı. Projede yer almak isteyen işletmeler Bandırma Ticaret Odası ile iletişime geçebilirler. Öğrencilerin kart temini işlemleri üniversitemiz içinde kurulacak başvuru masalarında yapılacaktır.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.