KAMEN HEYETİNDEN TEŞEKKÜR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KAMEN HEYETİNDEN TEŞEKKÜR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’nın kardeş şehri olan Almanya’nın Kamen kentinden gelen konuklar Bandırma’nın misafirperverliğine, tarihi ve kültürel değerlerine hayran kaldı.

3 gün boyunca misafirimiz olan Alman heyeti için Belediye Başkanı Dursun Mirza tarafından yemek organizasyonu düzenlendi. Daha sonra Avrupa Konseyi tarafından verilen A sınıfı diplomaya sahip olan Kuş Cennetine Milli Parkı ve Bandırmamızda bulunan Kyzikos Antik Kentinden ve civardan elde edilen mezar stellerinin sergilendiği arkeoloji müzesi gezildi. Gönen kentimize götürülen heyet meşhur oya pazarını gezerek ertesi gün düzenlenen tekne turuyla ziyaretlerini sonlandırdılar.

Alman heyet ‘’ Sizlerle kardeş şehir olmaktan mutluyuz. Çok güzel yerler gördük, çok güzel misafir edildik. Olumlu düşüncelerle şehrimize dönmekteyiz. Böyle bir organizasyon düzenlediği için Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür ederiz ‘’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.