foto-deniz1

Kalemkoy “Davadan İstifa Edilmez”

965
Paylaş
 

1 Kasım seçim sonuçlarının ardından arkadaşlarıyla girdiği iddiayı kaybetmesi üzerine Ak Parti rozetini yakasına takmak zorunda kalan, MHP Erdek eski yöneticilerinden Ayhan Kalemkoy gazetemize bir açıklama yaparak, “davadan istifa edilmez” dedi.
Kalemkoy konu ile ilgili şu ifadelere yer verdi “Geçtiğimiz 1 Kasım seçimlerinde Ak Parti´nin tek başına iktidar olamayacağını beyan etmiş ve Ak Partili kardeşlerimle iddiaya girmiştik. Tabii seçim sonuçları da açıklanıp Ak Parti, %49´la iktidara gelince de vermiş olduğum sözü tutmak için Ak Parti rozetini takmak zorunda kaldım. Biz Ülkücü edep ve adapla büyüdük. Vermiş olduğumuz sözleri tutarız. Buna binayen de Ak Parti rozetini, iddiaya girmiş olduğum kardeşimin yakama takmasına izin verdim. Ancak iddia uğruna Ak Parti rozetini yakama takmam demek benim MHP´den istifa ederek Ak Parti´ye üye olduğum anlamını taşımaz.
Bu konunun kamuoyunda rozetini yakama takmam demek benim MHP´den istifa ederek Ak Parti´ye üye olduğum anlamını taşımaz. Bu konunun kamuoyunda yanlış anlaşılması üzerine böyle bir açıklama yapmak ihtiyacı hissettim. Buradan ayrıca Ak Partili arkadaşlarıma ve Ak Parti yöneticilerine teşekkür ediyorum. Beni aralarında görmek istediklerini çok iyi biliyorum, ancak benim duruşum, görüşüm ve partim belli. Ben ülkücü duruşumu, MHP hizmetkarlığını ömrümün sonuna kadar koruyacağım. Partimden istifa etmemi bekleyen kardeşlerime son olarak şunu söylemek istiyorum. Biz ülkücüler olarak kanımızın son damlasına kadar davamız için savaşmaya devam edeceğiz. Bizim davamız öyle kutlu ve yüce bir dava ki, istifa edilemez.”
Haber : Taygun Ertan/YENİERDEKGAZETESİ

Bir önceki yazımız olan KAZADA 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.