foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KAHRAMANLARIMIZIN EMANETLERİNE KUVVETLE SAHİP ÇIKACAĞIZ

30 AĞUSTOS 5
Paylaş
 
30 Ağustos Zaferi’nin 95. yıl dönümü münasebetiyle tüm yurtta olduğu gibi Balıkesir ve ilçelerinde de törenler düzenlendi. Balıkesir’de ilk tören Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başladı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Aziz Şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak göndere bayrak çekildi. Buradaki törenin ardından Vali Vekili İsmail Demirhan, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsmail Çoban ile birlikte Valilik 1 numaralı salonda tebrikleri kabul etti. Gerçekleştirilen tebrikat töreninin ardından resmigeçit töreni için protokol Kuva-yi Millîye Meydanına geçerek, bayram kutlama törenine katıldı.
ADRES: KUVA-Yİ MİLLİYE MEYDANI
Kuva-yi Millîye Meydanında gerçekleştirilen tören Vali Vekili İsmail Demirhan, 9.Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsmail Çoban’ın halkı selamlaması ve bayramlarını kutlaması ile başladı. İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Yarbay Celal Çınar yaptı. Daha sonra öğrenciler tarafından şiirler okundu. Şiirlerin okunmasının ardından Resmi Geçit Töreni gerçekleştirildi. Törende Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı da okundu.
Törene, resmi kurum müdürleri, askeri erkân, siyasi parti il temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.