foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KAFAOĞLU’NDAN SOSYAL DOKUNUŞ

kafaoğlu
Paylaş
 

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu sosyal belediyecilik kapsamında iki vatandaşın ihtiyacı olan tekerlekli sandalye hediye etti.

Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde oturan yaşlı ve bacaklarından rahatsız olan Fatma Bodurcan ile bedensel ve zihinsel engelli Aykut Çiçek’in ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeleri ALGEM aracılığıyla teslim etti.
Başkan Kafaoğlu ilk olarak Bodurcan ailesini ziyaret etti ve yürümekte zorluk çeken, bacaklarından rahatsız olan Fatma Bodurcan’ın kullanması için tekerlekli sandalyeyi takdim etti.
Fatma Bodurcan “İhtiyacımızı karşıladığı için başkanımızdan Allah razı olsun, teşekkür ediyorum. Yüzümüzü sen güldürdün inşallah Allah da senin yüzünü güldürür” dedi.
Doğuştan bedensel ve zihinsel engelli olan Aykut Çiçek’i de evinde ziyaret eden Başkan Kafaoğlu tekerlekli sandalyesi eskiyen gence yeni sandalyesini verdi.
Kafaoğlu “Belediye olarak sosyal dokunuşlar yapıp, insanların hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Vatandaşımıza bir nebze de olsa katkı sağladıysak ne mutlu bize” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan AHMET AKIN VE MEHMET TÜM'DEN 19 MAYIS AÇIKLAMASI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.