KAFAOĞLU: YENİDEN TARİH YAZACAĞIZ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KAFAOĞLU: YENİDEN TARİH YAZACAĞIZ

Paylaş
 

AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ve yönetim kurulu üyeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret ettiler. Başkan Kafaoğlu yeni yönetimi tebrik etti, başarılar diledi.

Başkan Zekai Kafaoğlu yeni yönetimin içerisinde farklı meslek dallarından kişilerin olduğunu ifade etti.

“NEREDEN NEREYE GELDİK”

Yeni il yönetimine güvendiğini ve inandığını hatırlatan Kafaoğlu “İl başkanımız gençlik kollarından geliyor. Kendisinin ne kadar gayretli ve çalışkan olduğunu biliyorum. Güzel bir yönetim kurulu oluştu, aşure tadında bir yönetim oldu. Her zaman teşkilatların emrinde ve hizmetinizdeyiz. Sizlerde bize güç ve moral vereceksiniz. Kongreleri tamamladık, el ele gönül gönüle vererek yeniden tarihi yazmanın zamanı geldi. Bunu 30 Mart 2019 günü gerçekleştireceğiz. Önce inanacağız. Önce inanacağız. Henüz 3 yıllık bir partiyken 2004’de Edremit’i, Bandırma’yı, Erdek’i, Balya’yı kazanmıştık. 15 yıllık iktidarız. Yapmadığımız hizmet kalmadı. Otoyollardan, hızlı trenlere, köprülerden, havalimanlarına kadar. Sağlıkta yaptığımız dönüşüme bir bakın. Eskiden hastanelerde muayene olamıyor, kuyruklarda bekliyorduk. Şimdi herkesin aile hekimi var, istediği eczaneden ilacını alabiliyor, hatta evlerine kadar ilaçlar geliyor. Nereden nereye geldik. Eğitimde nerelere geldik. Anlatılacak çok hizmet var. Ne yapmadık ki” dedi.

“SÖZDE DEĞİL ÖZDE BÜYÜKŞEHİR”

AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan da “Her kesimden arkadaşımızla yönetim oluşturduk. Balıkesir’i sözde değil özde bir Büyükşehir yapmak için çalışacağız. Başkanımız göreve geleli kısa bir süre olsa bile kolları sıvadınız ve halk nezdinde barışık, halkla iç içe bir profil çizerek özlenen bir tablo çizdiniz. Teşkilatın içinden gelen birisisiniz ve teşkilat ile uyumunuz güzel. Teşkilata her zaman destek oluyorsunuz. Belediye başkanlarıyla, milletvekilleriyle, teşkilatlarıyla güzel bir ekip iş başında. Bizim ekip inançlı.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.