KAFAOĞLU: SEVGİ ALTIN ANAHTARDIR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KAFAOĞLU: SEVGİ ALTIN ANAHTARDIR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Göreve yeni seçilen AK Parti Altıeylül İlçe Kadın Kolları Başkanı Habibe Erden ve Yönetim Kurulu Üyeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyarette konuşan Altıeylül İlçe Kadın Kolları Başkanı Habibe Erden her zaman Başkan Zekai Kafaoğlu’nun yanında olacaklarını, çalışmalara ve ziyaretlere başladıklarını söyledi.

Başkan Zekai Kafaoğlu siyasette bayanların aktif olduğunu ve 2004 yılında kadın kollarının çok çalıştığını hatırlattı.

“BİRBİRİMİZİ SEVECEĞİZ”

Balıkesir’de sıkılmadık el bırakmayacaklarını belirten Kafaoğlu şunları kaydetti: “Balıkesir için siyaset yapmıyoruz, ülkemiz için ve tüm mazlum ülkeler için siyaset yapıyoruz. Bizim her çalışmamız mazlum ülkelere güç olarak gidecek, akan kanı durdurmak için gidecek. Bu inanç ile çalışmalıyız.  Bizim aldığımız her oy liderimize güç katıyor. Demokrasilerde en büyük güç oydur. İlk sınavımız 30 Mart 2019. Cumhurbaşkanımız Balıkesir’i kazanmamızı bekliyor. Bunun için değişimler gerçekleşti. Balıkesir daha önce Türkiye ortalamasının üzerinde oy aldı, şimdi de alabilecek güçte. Balıkesir Kuva-yi Milliye şehri, Balıkesir vatan, millet, bayrak olunca en ön saflarda olmuş bir il. Sen-ben kavgaları ile bu davaya zarar veremeyiz, gerekirse biz feda olalım ama bu dava hedefine ulaşsın. Dedikodulara fırsat vermeyin. AK Partiliyim diyen herkes eşittir. Bizim için hepsi değerlidir. Hepimiz bir gemideyiz, bu gemiyi sağlıklı bir şekilde yüzdürmemiz lazım, kimsenin bu gemiye zarar vermesine izin vermemeliyiz. Herkesi kucaklayacak bir çalışma yürütmeniz gerekiyor. Birbirimizi seveceğiz, değer vereceğiz. Hep sevgi dilini kullanacağız. Sevgi altın anahtardır. Sevgiyi herkese yayacağız. AK Partili olmayan herkesi seveceğiz. Küsmek ve darılmak için bahaneler aramayın, sevmek ve sevilmek için çareler arayacağız. Nefislerimizi asla şaha kaldırmayacağız. Kibirlenmek ve gururlanmak gerekmemeli. 30 Mart seçimlerinde sizlere güveniyoruz.”

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.