KAFAOĞLU: SEVGİ ALTIN ANAHTARDIR | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

KAFAOĞLU: SEVGİ ALTIN ANAHTARDIR

Paylaş
 

Göreve yeni seçilen AK Parti Altıeylül İlçe Kadın Kolları Başkanı Habibe Erden ve Yönetim Kurulu Üyeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyarette konuşan Altıeylül İlçe Kadın Kolları Başkanı Habibe Erden her zaman Başkan Zekai Kafaoğlu’nun yanında olacaklarını, çalışmalara ve ziyaretlere başladıklarını söyledi.

Başkan Zekai Kafaoğlu siyasette bayanların aktif olduğunu ve 2004 yılında kadın kollarının çok çalıştığını hatırlattı.

“BİRBİRİMİZİ SEVECEĞİZ”

Balıkesir’de sıkılmadık el bırakmayacaklarını belirten Kafaoğlu şunları kaydetti: “Balıkesir için siyaset yapmıyoruz, ülkemiz için ve tüm mazlum ülkeler için siyaset yapıyoruz. Bizim her çalışmamız mazlum ülkelere güç olarak gidecek, akan kanı durdurmak için gidecek. Bu inanç ile çalışmalıyız.  Bizim aldığımız her oy liderimize güç katıyor. Demokrasilerde en büyük güç oydur. İlk sınavımız 30 Mart 2019. Cumhurbaşkanımız Balıkesir’i kazanmamızı bekliyor. Bunun için değişimler gerçekleşti. Balıkesir daha önce Türkiye ortalamasının üzerinde oy aldı, şimdi de alabilecek güçte. Balıkesir Kuva-yi Milliye şehri, Balıkesir vatan, millet, bayrak olunca en ön saflarda olmuş bir il. Sen-ben kavgaları ile bu davaya zarar veremeyiz, gerekirse biz feda olalım ama bu dava hedefine ulaşsın. Dedikodulara fırsat vermeyin. AK Partiliyim diyen herkes eşittir. Bizim için hepsi değerlidir. Hepimiz bir gemideyiz, bu gemiyi sağlıklı bir şekilde yüzdürmemiz lazım, kimsenin bu gemiye zarar vermesine izin vermemeliyiz. Herkesi kucaklayacak bir çalışma yürütmeniz gerekiyor. Birbirimizi seveceğiz, değer vereceğiz. Hep sevgi dilini kullanacağız. Sevgi altın anahtardır. Sevgiyi herkese yayacağız. AK Partili olmayan herkesi seveceğiz. Küsmek ve darılmak için bahaneler aramayın, sevmek ve sevilmek için çareler arayacağız. Nefislerimizi asla şaha kaldırmayacağız. Kibirlenmek ve gururlanmak gerekmemeli. 30 Mart seçimlerinde sizlere güveniyoruz.”

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.