TATİL ZAMANI
foto-deniz1

KAFAOĞLU ESNAFI YALNIZ BIRAKMADI

Paylaş
 

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini düzenlediği mali genel kuruluna katıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman ile birlikte genel kurula katılan Başkan Zekai Kafaoğlu Başkan Erol Ayvaz’ı kutladı, kongrenin hayırlı olmasını diledi. Genel kurulda esnaflarla bir arada olan Kafaoğlu selamlama konuşması yaptı.

Esnafın toplumun temel taşı olduğunu ve kimsenin esnafı yok sayamayacağını hatırlatan Başkan Kafaoğlu şunları kaydetti: “Esnafın yanındayız, esnafın hizmetindeyiz. Yerel yönetimler olarak ne gerekiyorsa esnafımız için hazırız. Tüm hedefimiz insanların yaşam standardını yükseltmek. İleri ve daha ileri demokrasi diyoruz niçin insanlar daha mutlu yaşasın diye. Yöneticilerin ana hedefi insanların mutluluğudur. 14 yıldan bu yana iktidarda olan AK Parti ülkenin refahı için çok ciddi adımlar attı. Hükümetimiz duble yollardan, hastanelere kadar birçok değişimi gerçekleştirdi.
Balıkesir 29 Mart yerel seçimlerinden sonra bütün şehir haline geldi. Bandırma EKK kooperatifimiz Bursa’dayken, Balıkesir’e bağlandı. Darısı Edremit, Altınoluk ve Altınova’nın İzmir’den alınarak Balıkesir’e bağlanmasıdır, bu konuda ne gerekiyorsa biz göreve hazırız.
Balıkesir olarak hedefimiz şehrimizi ve Altıeylül’ü güzelleştirmek. Bunları yaparken güçlerimizi birleştirmemiz lazım, hizmeti alan kesim ile bir araya gelerek güçlü olmamız gerekir. Bizim projelerimizde vatandaş öncelikli. Çok önemli süreçlerden geçiyoruz. 15 Temmuz’da yaşanan kara gece vardı. Kurtuluş savaşından sonra en önemli olay 15 Temmuz’du. Bu millet tankların, tüfeklerin önüne geçti. Oda başkanlarımız, esnaflarımız ve toplumun tüm kesimleri Demokrasi Meydanı’nda yer aldılar.
249 şehidimiz anısında Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde 15 Temmuz Şehitler ve Ömer Halisdemir Anıtı yaptık. 15 Temmuz’u unutmamamız, unutturmamamız lazım. 15 Temmuz’dan sonraki birliğimiz, beraberliğimiz bozmamamız, bir olmamız, iri olmamız, diri olmamız ve hep beraber Türkiye olmamız lazım.”

Bir önceki yazımız olan AKIN MECLİSE SORU ÖNERGESİNDE BULUNDU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.