KAFAOĞLU BALKES TARAFTARINI MANİSA'YA UĞURLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KAFAOĞLU BALKES TARAFTARINI MANİSA’YA UĞURLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Balıkesirspor taraftarına Manisaspor karşılaşması dolayısıyla otobüs jesti yaptı. Kafaoğlu müsabaka öncesinde Atatürk Stadyumu önünde deplasmana gitmek için bekleyen taraftarları yalnız bırakmadı. Başkan Kafaoğlu yüzlerce taraftarı Manisa’ya uğurladı.

Taraftarlar Başkan Kafaoğlu’nu alkışlarla karşıladılar, bağrına bastılar, bere ve atkı hediye ederek, “Büyük Başkan” diyerek omuzlara çıkardılar. Kırmızı-Beyazlı renklere gönül veren taraftarlar Başkan Kafaoğlu’na “Şampiyon yap bizi, kalbimizden vur bizi” sloganı attılar. Taraftarlarla birlikte tezahürat yapan Başkan Kafaoğlu 3’lü çektirdi.

Taraftarlara seslenen Başkan Kafaoğlu “En büyük taraftar, taraftar olmadan bir spor kulübünün olması ve yaşaması mümkün değildir. Sizleri seviyoruz, sizlerle beraber Balıkesirspor’a sahip çıkıyoruz. Manisa’yı yenerek galibiyet serisine devam edeceğiz. Balıkesirspor’u hak ettiği, layık olduğu yere getireceğiz. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Cenabı Allah birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim etsin. Ülkemizi bölmeye çalışanlara fırsat vermesin. Hep beraber elele, gönül gönüle daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle hayırlı yolculuklar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.