KAFAOĞLU: "2018'DE HEDEFLER BÜYÜK, DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

KAFAOĞLU: “2018’DE HEDEFLER BÜYÜK, DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu yeni yıl mesajı yayınladı.

Başkan Kafaoğlu 2018 yılının Balıkesir’e ve ülkemize barış ve huzur getirmesini diledi, 2018 yılında halkın beklentilerine cevap vermek ve tüm vatandaşlarımızın katkıları ile çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Başkan Kafaoğlu tüm Balıkesir halkının yeni yıllarını tebrik etti.

Başkan Kafaoğlu’nun mesajı şöyle:

“TÜM GÜCÜMÜZLE HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”

“Kıymetli hemşehrilerim,

2017 yılı bizim için yeni bir başlangıçla, taze umutlarla yola çıktığımız bir yıl oldu ancak şimdi daha büyük hedeflerle, daha çok çalışacağımız yeni bir yıl bizi bekliyor. Bu yeni yılda halkımızın beklentilerine karşılık vermek için, şehrimizi layık olduğu değere ulaştırmak için tüm gücümüzle hizmet etmeye devam edeceğiz. 2018 yılının tüm dünyada ve ülkemizde barış ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyorum. Bütün vatandaşlarımızın kardeşlik içinde, el ele, kol kola, birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam etmeleri için, ülkemizdeki istikrarın ve kalkınmanın devam etmesi için biz de Balıkesir olarak üstümüze düşeni yapmanın gayreti içinde olacağız.

Her zaman, her şeyin en iyisini hak eden cennet şehrimiz Balıkesir’de yeni yılın sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Gücümüzü halkımızın sevgisinden alarak birlikte çalışacağımız, birlikte üreteceğimiz, birlikte birçok başarıya imza atacağımız bir yıl geçirmeyi diliyorum. Tüm bu duygularla, başta değerli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.”

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.