foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KAFAOĞLU: “20 İLÇENİN HEPSİNE TALİBİZ”

teşekkür (2)-ed3bfffb-ad20-411d-88e3-3644831aca5d
Paylaş
 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu AK Parti İl Başkanlığının düzenlediği teşekkür yemeğine katıldı. AK Parti İl Başkanlığı Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir ziyaretinde emek veren ve çalışan teşkilat üyelerine yönelik Öğretmenevi’nde yemek tertip etti.

İl Başkanı Hasan Demiraslan, İl Kadın Kolları Başkanı Belgin Uygur ve İl Gençlik Kolları Başkanı Zahid Bayram Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişi programında destek olan başta Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu olmak üzere belediye başkanlarına, ilçe başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, gençlik kollarına, kadın kollarına ve tüm partililere teşekkür ettiler.

İlçe Belediye Başkanları, partililerin katıldığı yemekte konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Gençlik kolları 7/24 çalıştılar, her yeri süslediler.  Onları yürekten kutluyorum. Fedakar kadın kollarımızı tebrik ediyorum. Tüm teşkilat mensuplarına verdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Siyaset aşk ister, sevda ister. Biz bu millete sevdalıyız. Biz Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sevdalıyız. Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz ve 20 ilçenin 20’sine talibiz, 1 ilçeden dahi vazgeçemeyiz. Kimse heveslenmesin, Balıkesir’in tüm belediyelerini kazanacağız. 30 Mart 2019’da zafer bizim olacak. Sizlere güveniyor, sizlere inanıyoruz. Cumhurbaşkanımızın gelişi esnasındaki coşkuyu hep beraber yaşadık, bu sevgi seli ve ilgi 2019’un habercisidir.  Uyumayacağız, gece-gündüz demeyeceğiz, basılmadık yer bırakmayacağız, gönül-gönüle olacağız, davamız büyük, birlik ve beraber olacağız. Teşkilatlarımız canlı ve diriler. Teşkilatlar birlikteliği özlemiş. İl Başkanımız ile beraber 10 ilçeyi tamamladık. Bu işin evveli de sonu da teşkilattır. Teşkilat olmadan bizler olamayız” dedi.

Bir önceki yazımız olan NERMİN YILDIRIM İLE "DOKUNMADAN" KİTABI HAKKINDA SÖYLEŞİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.