Kadın Yelek | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Kadın Yelek

Paylaş
 

Kadın yelek modellerinde uzun ve maskülen bir hava bu yılın modası. Gerek iş hayatında gerekse günlük yaşamda sıklıkla tercih edilen yelekler bu yıl pantolon üzerinde şıklığınıza zariflik katacak. İri düğmeleri ve keskin kesimi ile ceket modasında sertlik hakim. Püsküllü ve çiçekli yelek modelleri bu yıl yerini daha kesin bir hava bıraktı. Oldukça çarpıcı renklerde dizayn edilmiş yeleklerde hem sertlik hem de şıklık üst sıralarda yer alıyor. Kadın yelek modellerinde sert bir çizginin olması iş hayatında olan kadınların yelekleri ceket olarak kolaylıkla kullanabilmesini sağlayacak.

Yelek Modelleri

Yelek modelleri arasında bu sezon cepli modeller ağır basıyor. Kolsuz ve iri düğmeli yelek modelleri sayesinde hem rahat bir kıyafet giyebilir hem de rahatlığınıza şıklık katabilirsiniz. Yelek modellerinde özellikle ceplerin oluşu daha rahat bir kıyafet olmasını sağlıyor.

Yelek Cepleri

Bu yılın kadın yelek modelleri arasında büyük cepli modeller ön planda. Daha iri ceplerin oluşu kolaylıkla eşyalarınızı yanınızda taşımanızı sağlayacak. Yelek modellerini daha ayrıntılı incelemek için https://www.ironitekstilcom adresine bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kars Kazı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.