KADIN GİRİŞİMCİLERDEN EĞİTİM SEMİNERİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu ile İzgören Akademi işbirliğinde gerçekleştirilen “Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı” konulu eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan İzgören Akademi Genel Müdürü Umut Sav, katılımcılara liderlik konusunda önemli ve pratik bilgiler aktardı.
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Konferans Salonunda yapılan eğitim seminerine Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Meclis Başkanı Bahadır Çemberci, Ticaret Odası Kadım Girişimciler Kurulu Başkanı Gizem Ozar Uz, Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği Başkanı İsmail Çoban, Bansiad Başkanı Çetin Mirap, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin ve çok sayıda öğrenci katıldı.

İzgören Akademi Genel Müdürü Umut Sav, eğitim seminerinde ünlü Ressam Osman Hamdi’nin “Kaplumbağa Terbiyecisi ”isimli tablosundaki unsurlardan hareketle dinleyicilere liderliğin türleri, çalışanlarla iletişim yöntemleri, motivasyon, ödül ve ceza uygulamaları, işyerlerindeki fiziki ortam ve insan kaynağının verimli kullanımı gibi konu başlıklarında bilgiler aktardı. Sav, yer yer dinleyicilerin de katılımıyla interaktif örnekler gösterdi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KADIN GİRİŞİMCİLERDEN EĞİTİM SEMİNERİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x