foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KADIN GİRİŞİMCİLERDEN EĞİTİM SEMİNERİ

kad¦-n-giri-şimciler-2
Paylaş
 

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu ile İzgören Akademi işbirliğinde gerçekleştirilen “Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı” konulu eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan İzgören Akademi Genel Müdürü Umut Sav, katılımcılara liderlik konusunda önemli ve pratik bilgiler aktardı.
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Konferans Salonunda yapılan eğitim seminerine Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Meclis Başkanı Bahadır Çemberci, Ticaret Odası Kadım Girişimciler Kurulu Başkanı Gizem Ozar Uz, Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği Başkanı İsmail Çoban, Bansiad Başkanı Çetin Mirap, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin ve çok sayıda öğrenci katıldı.

İzgören Akademi Genel Müdürü Umut Sav, eğitim seminerinde ünlü Ressam Osman Hamdi’nin “Kaplumbağa Terbiyecisi ”isimli tablosundaki unsurlardan hareketle dinleyicilere liderliğin türleri, çalışanlarla iletişim yöntemleri, motivasyon, ödül ve ceza uygulamaları, işyerlerindeki fiziki ortam ve insan kaynağının verimli kullanımı gibi konu başlıklarında bilgiler aktardı. Sav, yer yer dinleyicilerin de katılımıyla interaktif örnekler gösterdi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.