TATİL ZAMANI
foto-deniz1

“KADIN AKLI ERKEK AKLI” TİYATROSUNA YOĞUN İLGİ

Paylaş
 

“Kadın Aklı Erkek Aklı” isimli tiyatro oyunu, Bandırma Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Barış Manço Kültür Merkezinde sahnelendi.

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen oyunu yüzlerce tiyatro sever izlerken, yoğun ilgi nedeniyle salon dolup taştı. Savaş Özdural’ın hem oynayıp hem de yönettiği oyunda ünlü televizyon sunucusu Saba Tümer ile Yosi Mizrahi, Aysun Metiner, Fatih Gülnar, Pelin Turancı ve İlker Güler rol aldı. Tiyatro Ak’la Kara oyuncuları tarafından sahnelenen oyun, Bandırmalı tiyatro severlerden tam not aldı.

İzleyenler arasında Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın da yer aldığı 2 perdelik oyun sonunda usta oyuncular Bandırmalı tiyatro severler ile birlikte selfie yaptı. Oyuncular uzun süre ayakta alkışlandı.

Usta oyuncuları tebrik eden Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Böylesine keyifli ve eğlenceli bir oyunu Bandırmamızda sahneledikleri için akla kara oyuncularına teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Mirza daha sonra oyunculara çiçek takdim etti.

IMG_4246

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.