İYİ PARTİ BANDIRMA'DA BASINA TANITILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

İYİ PARTİ BANDIRMA’DA BASINA TANITILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kurucu Başkan Necmi Sert, İyi Parti Kurucu yönetim kurulunu kamu oyuna açıkladı.

Yönetim Kurulunda Başkan Necmi Sert, başkan yardımcıları ise Atilla Turhan, Ayhan Gürel, Berrin Bıyıkoğlu, Feryal Meriç, Güzide Erden, Mehmet Baydın, Mehmet Yağcı, Nevzat Özkan, Oğuz Usta, Şenol Güner, Sıddık Çınar ve Av. Ziya Özsoy bulunuyor.

Emekli Tarih Öğretmeni Necmi Sert´in, kurucu Başkanlığını üstlendiği İyi Parti Bandırma İlçe Teşkilatı açılışını gerçekleştirdi.

Günaydın Mahallesi, İnönü Caddesi üzerinde bulunan ilçe teşkilatında düzenlenen basın toplantısında yönetim kurulu üyelerini tanıtan Sert, partinin kuruluş ilkeleri ve hedeflerini açıkladı. 52 kişilik yönetim kurulu üyelerini tanıtan Sert, 118 üyelerinin olduğunu ve 11 Şubat tarihinde, Yargıtay´ın üyelikleri kabul etmesi durumunda genel kurul yapacaklarını açıkladı.

Bandırma yerelinde öncelikli hedeflerinin ezici bir çoğunlukla belediye başkanlığı seçimlerini kazanmak olduğunun altını çizen Sert, “ Biz sadece Bandırma yerelinde değil, genelde de iktidar olmak istiyoruz. Bu Cumhurbaşkanlığını kazanmaksa onu kazanmak, parlamentoda çoğunluğu kazanmaksa onu kazanmak istiyoruz.

Yerelde ilk hedefimiz belediye başkanlığını kahhar bir çoğunlukla kazanarak, belediye meclis üyeliklerinde de çoğunluğu elde ederek ve Balıkesir´e de yeterli meclis üyelerini göndererek İyi Parti´mizin temsilini en iyi şekilde sağlamaktır” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.