foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

İSTİKLAL CADDE AVM’DEN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

istiklal cadde avm
Paylaş
 

İstiklal Caddesi Esnaflarından Ahsen Kardeş ve Murat İbek,  Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette “İstiklal Cadde AVM” olarak caddenin güzelleşmesi ve cazibe merkezi haline gelmesi için verdiği desteklerden dolayı Başkan Mirza’ya teşekkür ettiler.

Ziyarette konuşan Başkan Mirza: “İstiklal Caddesi esnafı Bayram öncesi alışverişinde sokağı canlandırmak için projeyle bize geldiler ve destek istediler. İstiklal Caddemizde 19 Ağustos Cumartesi günü saat 15:00’da açılışını yapacağımız İstiklal Caddesi Alışveriş günleri 21 Ağustos, 31 Ağustos tarihleri arasında her gün 18:00 ila 22:00 arası canlı müzik olacak. İstiklal Cadde AVM olarak caddenin cazibe merkezi haline gelmesi planlanıyor. Biz de bu projeye Bandırma Belediyesi olarak destek veriyoruz. İstiklal Caddesi esnaflarımızdan Ahsen Kardeş ve Murat İpek verdiğimiz katkılardan dolayı teşekkür edip çiçek verdiler. Bizde İstiklal Caddesi esnafımıza tüm esnafımıza hayırlı bol kazançlar diliyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.