İSTANBUL EMNİYETİ ALARMDA!! | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

İSTANBUL EMNİYETİ ALARMDA!!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, “14-15 Şubat emniyet tedbirleri” kapsamında, yarından 16 Şubat’a kadar Taksim ve civarındaki bazı yolların trafiğe kapatılacağını bildirdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 14-15 Şubat tarihleri için İstanbul’da Taksim ve civarında bazı yolların kapatılacağını duyurdu.

SALI 16:00 İLE PERŞEMBE 04:00 ARASI KAPALI OLACAK

Emniyet’ten yapılan açıklamaya göre, yarın saat 16.00’dan 16 Şubat Perşembe günü saat 04.00’e kadar, Mete ve İnönü caddeleri trafiğe açık olacak, Sıraselviler Caddesi’ne giriş kapatılacak.

İSTİKLAL CADDESİNE ÇIKAN YOLLAR KAPANACAK

Sıraselviler Caddesi’nde İstiklal Caddesine bağlanan yollar kapatılırken, Sıraselviler’denTaksim’e olan trafik akışı, Kazancı Yokuşu’ndan yönlendirilecek.

Refik Saydam Caddesi’nden Asmalı Mescit Caddesi’ne giriş çıkış ve Tarlabaşı Bulvarı üzerinden Zambak Sokak, Atıf Yılmaz Caddesi (Sakız Ağacı Taksi Durağı) ve Balo Sokak girişleri, trafiğe kapalı olacak.

Yeni Çarşı, Turnacıbaşı caddeleri, Meşelik Sokağı ve Sadri Alışık Sokağı’ndan İstiklal Caddesi’ne gidiş istikameti ve Kılıç Ali Paşa Caddesi’nden Kılıç Ali Paşa Mescidi Sokağı’na giriş trafiğe kapatılacak.

15 ŞUBAT, ÖCALAN’IN YAKALANMASININ YILDÖNMÜ

Terörist başı Abdullah Öcalan, 1999 yılında Nairobi’de Kenya güvenlik birimlerince yakalanması sonrasında, 15 Şubat 1999 günü Türk güvenlik görevlilerine teslim edilerekTürkiye’ye getirilmişti.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.