İSMAİL KÜÇÜKKAYA BANDIRMALILARLA BULUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

İSMAİL KÜÇÜKKAYA BANDIRMALILARLA BULUŞTU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Kitap Günlerinin bugünkü konuklarından biri de Gazeteci Yazar İsmail Küçükkaya. İsmail Küçükkaya, Bandırmalılarla imza ve söyleşi programıyla buluştu.

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 1993 yılında mezun olan ve çeşitli yayın organlarında çalışan İsmail Küçükkaya, 2008 yılı kasım ayında Akşam Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni oldu. Haziran 2013 tarihine kadar bu görevde kaldı. Gezi Parkı olaylarındaki tavrı yüzünden işten alındı. Eylül 2013 tarihinden itibaren de daha önce Fatih Portakal‘ın sunduğu FOX Televizyonu’nda Çalar Saat adlı programı sunmaya başladı.

Gazeteci Yazar İsmail Küçükkaya’nın kitapları; 2008 – Cumhuriyetimize Dair
2012 – Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı (1923-2023) (İlber Ortaylı, İsmail Küçükkaya)

Bandırma Kitap Günlerine katılan İsmail Küçükkaya’ya günün anısına Bandırma’nın sembollerinden biri olan Bandırma Vapuru maketini Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza takdim etti.

Bandırma Kitap Günlerinin bugünkü konukları; Enver Aysever ve Cansu Canan söyleşi ve imza programlarıyla Bandırmalı kitap dostlarıyla buluşacak.

DSC_1364

DSC_1368

DSC_1380

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.