İŞ DÜNYASI AYIP EDİYOR..! - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

İŞ DÜNYASI AYIP EDİYOR..!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmaspor Başkanı Elmastaş Kentimizde adının önünde Bandırma Yazan ve Ülkenin en büyükleri arasında isimleri zikredilen Şirketlerden tek kuruş destek alınamadığını kaydetti.

Bandırmaspor kulübü basın sözcüsü Bilgen Süngü kulüp binasında bugün düzenlediği basın toplantısında gündeme dair konularda açıklamalar yaptı. Toplantıya Bandırmaspor Kulüp Başkan’ı Erhan Elmastaş ve yönetim kurulu üyelerinden Hasan Çakmak da katıldı. Basın mensuplarının sordukları soruları da Bandırmaspor Kulüp Başkan’ı Erhan Elmastaş yanıtladı.

Başkan Elmastaş Kentimizde adının önünde Bandırma Yazan ve Ülkenin en büyükleri arasında isimleri zikredilen Şirketlerden tek kuruş destek alınamadığını kaydetti ve Bandırma’lı işadamlarını TRT den canlı yayınlanacak iç saha maçlarında dijital ışıklı panolara ilgi göstermeye davet etti.40 Firma ile anlaşma beklediklerini ancak henüz 4 anlaşma yapılabildiğini belirten Elmastaş 90 dakika ve bütün sezon yayını yapılacak reklam panoları için 30 bin tl gibi cüzzi bir fiyat belirlediklerini söyledi.

Trt ile maç yayınları için ön protokolunda imzalandığı,Turnike ihalesine katılım olmadığından iptali için ise Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel’inde çabalarıyla doğrudan temin yoluyla sorunun çözüleceği öğrenildi.Bandırmaspor Cuma akşamı İzmir Atatür Stadında Gaziantep B.Şehir ile 9:45 de karşılaşacak.Klup 10 tl karşılığında gidiş dönüş ulaşım sağlıyacak.

Kaynak: İlk Haber

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.