İntihar Etmek İsteyen Genç, Kardeşini Rehin Aldı | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

İntihar Etmek İsteyen Genç, Kardeşini Rehin Aldı

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bursa’da bin 100 TL’lik borcunu yüzünden icralık olunca, 19 yaşındaki kardeşini de yanına alarak, intihar etmek için reklam kulesine tırmanan genç, güçlükle ikna edildi.

Bursa’da borcu nedeniyle icralık olan 19 yaşındaki F.Ç. kardeşini de yanına alarak, intihar etmek için reklam kulesine tırmandı.

BİN 100 LİRA YÜZÜNDE İCRA GELDİ

Edinilen bilgiye göre, Mudanya yolundaki Korupark Alışveriş Merkezi’nin reklam kulesine tırmanan F.Ç. bin 100 TL’lik borcunu ödeyemediği için icralık olduğunu ve ölmek istediğini söyledi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri herhangi bir teşebbüse karşılık, hava yastığı açtı.

KARDEŞİNİ DE YUKARI ÇIKARDI

Kuleye tırmanan genç, kardeşini de yukarı çıkarıp tehdit etti. Yarı çıplak vaziyette kuleye tırmanan genç, çevrede bulunan vatandaşların korkulu bakışları arasında atlamaya kalkıştı.

POLİSLE PAZARLIĞA GİRDİ

Polisin telefonla konuşarak ikna etmeye çalıştığı genç, borcunun karşılanmasını aksi takdirde atlayacağını belirtti. Kardeşinin korkulu bakışları altında polisle pazarlık yapan F.Ç. polis söz verirse kardeşini bırakacağını söyledi.

KARDEŞİNİ SERBEST BIRAKTI

Polisin soğukkanlılıkla yaptığı konuşmalarla ikna olan genç, kardeşine inmesini söyledi. Büyük bir korkuyla basamaklardan aşağı inen kardeş, ağabeyiyle telefonda konuşarak onun da inmesi gerektiğini söyledi. Genç, icra borcunun ödenmesi karşılığında atlamaktan vazgeçeceğini söyledi.

‘ÇOK ÜZGÜN’ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Polisin uzun süren pazarlık sonucu inmeye ikna ettiği genç çok üzgün olduğunu, kardeşini böyle bir işe karıştırmak istemediğini söyledi.

“GELİN İNDİRİN İNDİREBİLİYORSANIZ”

Olayı izleyen vatandaşla polemiğe giren genç “gelin indirin indirebiliyorsanız” diye bağırdı. Kuleden indirilen genç sağlık kontrolü yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.