İNSAN SAĞLIĞI İÇİN HARCANAN MESAİ MUKADDESTİR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

İNSAN SAĞLIĞI İÇİN HARCANAN MESAİ MUKADDESTİR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir’de sağlık çalışanları 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.
14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Balıkesir Tabip Odası Başkanı Dr. Necdet Uçan, Genel Sekreter Dr. Umut Karasu, Dr. Şahin Cılız ve Dr. Ahmet Damar’dan oluşan bir heyet Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti.
Vali Ersin Yazıcı, karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette konukları nezdinde tüm hekimlerin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

HASSAS BİR GÖREVİ YERİNE GETİRİYORSUNUZ
Sağlık alanında çalışan personelin hassas bir görev yaptığını vurgulayan Vali Yazıcı, “Balıkesir’de sağlık hizmeti en iyi şekilde verilmeye çalışılıyor. Verilen hizmetin daha iyi olabilmesi içinde hem yönetici hem hizmeti veren sağlık çalışanlarımız ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.”dedi.

SOSYAL DEVLET OLMANIN BİR GEREĞİ
İhtiyaç duyulan hizmetlerin başında sağlık geldiğini ifade eden Vali Yazıcı, “Bu haftalar mesleklerin ve meslek gruplarının farkındalığını oluşturuyor. Sağlık hizmetleri, insanoğlunun en hayati ihtiyaçlarının başında geliyor. Sizler bu hayati hizmeti birçok fedakârlıklarla sunuyorsunuz. Doktorlarımız, zor bir görevi üstleniyorlar. Hastalarla olduğu kadar hasta sahipleriyle de ilgilenmek gerekiyor. Tatmin duygusu ve sorumluluğu yüksek bir görevi ifa ediyorsunuz. Yemine bağlı kalarak yine bu işi herkesin ihtiyacı olduğu şekilde en üst düzeyde vermeye çalışıyorsunuz. Sosyal devlet olmanın bir gereği olarak sağlık hizmetlerinin en üst seviyeye çıkarılması, hepimizin ortak amacıdır. Ülkemizde birçok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli bir değişim yaşanmaktadır.” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.